JB Płyn do mycia naczyń i rąk z OCTEM 500ml MALIN.
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
JB034
Kod kreskowy
3383482303980
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.5 kg
Marka
Jacques
OPIS

Nazwa: Płyn do mycia naczyń i rąk z octem o zapachu MALINOWYM Jacques Briochin

pojemność: 500ml

INCI: Aqua, sodium laureth sulfate, caprylyl/capryl glucoside, cocamidopropyl betaine, alkyl, c10-16, polyglucoside, glycerin, sodium benzoate, betaines, lauryl, dimethyl alcohol, citric acid, fatty acids, coco, potassium salts, parfum, cocos nucifera oil

pochodzenie: Francja


OPIS

Płyn do mycia naczyń i rąk z octem o zapachu malinowym. Skuteczny w walce z tłuszczem, nabłyszcza bez smug, przyjemny w użyciu dzięki 100% naturalnemu zapachowi. Może być również stosowany do mycia rąk wrażliwych, został wyprodukowany pod kontrolą dermatologiczną.


Formuła i procesy produkcyjne są certyfikowane przez ECOCERT (w pełni przyjazny dla środowiska). Ekodetergent certyfikowany przez ECOCERT Greenlife według standardów ECOCERT.


Porady stosowania:

Dawka produktu jest wystarczająca do brudnych naczyń. Do mocno zabrudzonych należy użyć dwie dawki.

Wskazówka! Oszczędzaj wodę i energię podczas mycia, zanurzając naczynia w wodzie zamiast myć je pod kranem i postępuj zgodnie z zalecanymi dawkami produktu. Skuteczne umycie nie wymaga dużej ilości piany.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Jacques Briochin
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.