Kategoria
Marka
NAJEL - mydła Aleppo i kosmetyki naturalne Najel, które można znaleźć w naszej ofercie hurtowej, inspirowane są Orientem. Marka Najel powstała w 1895 roku. Mydła produkowane są w Syrii, natomiast inne kosmetyki pochodzą z Francji lub innych rejonów świata. W ofercie znaleźć można mydła Aleppo 5%, 12%, 30% i 40%, ałuny (w spray, sztyfcie, w proszku), oleje roślinne (np. olej z opuncji figowej, arganowy, z czarnuszki), glinki kosmetyczne (biała, zielona, czerwona), balsamy i masło karite, akcesoria SPA i Hammam (czarne mydło, rękawica Kessa, pumeks wulkaniczny), szampony bez SLS. Produkty oznaczone są certyfikatami ekologicznymi: Cosmebio lub Cosmos. Zawierają naturalne składy, bez konserwantów, dodatków zapachowych. Nie są testowane na zwierzętach. Wyróżniają się na rynku jakością, designem opakowań oraz dbałością o szczegóły.

Właściciel marki Najel SAS Najjar swoją siedzibę ma w Villeurbanne w okolicach Lyonu we Francji. Jednak mydła Aleppo wytwarzane są w manufakturach w północnej Syrii ze składników z własnych plantacji drzewek laurowych i 14 gajów oliwnych (w Afrin oraz w okiliach Masyaf). Mydła Aleppo Najel od 2011 roku posiadają certyfikat nadawany przez Ministerstwo Handlu Wewnętrznego oraz Ochrony Konsumenta w Syrii, który gwarantuje ich oryginalne syryjskie pochodzenie oraz produkcję.

Jako hurtownia kosmetykow naturlanych oferujemy mydła Aleppo Najel w pełnej gamie: tradycyjne oraz z naturalnymi dodatkami np. Aleppo z czarnuszką, z błotem z Morza Martwego, z czerwoną glinką, z różą damasceńską. Bardzo je polecamy!
Najel
BESTSELLER NAJEL Kessa